מכונאות רכב

מכונאות רכב

אתם יודעים כמה זה חשוב לטפל בבעיות ברכב שלכם ואתם גם יודעים עד כמה זה קשה למצוא מוסך אמין שתוכלו לחזור אליו פעם אחר פעם.
כולנו רוצים למצוא מרכז למכונאות רכב שיהיה ״הקבוע״ שלנו - אנחנו רוצים מישהו אמין, שאנחנו מכירים, שתמיד נוכל להתקשר אליו ולהגיע אליו והוא יעניק לנו את היחס ואת השירות שאנחנו אוהבים ורוצים לקבל.
יש היום בארץ המון מוסכים והמון מרכזים למכונאות רכב, אבל הלקוחות הקבועים שלנו יודעים בדיוק למה הם חוזרים אלינו בכל פעם שהם זקוקים לשירות לרכב. 
למצוא מוסך קבוע וטוב זו לא משימה פשוטה. ישנם הרבה מוסכים, הרבה אנשי מקצוע- איך תדעו שאתם באמת מקבלים את היחס הטוב ביותר ואת המחיר המשתלם ביותר?
כשזה מגיע לרכב שלכם, כל תקלה, טיפול או שירות לרכב- צריכים להתבצע על ידי מוסך מקצועי ומורשה, על מנת שתוכלו להמשיך ולנהוג ברכב שלכם בראש שקט.
במוסך עוזי ובנו תקבלו שירותי מכונאות רכב מהשורה הראשונה- העובדים שלנו מוכשרים ומוסמכים ובעלי ניסיון של שנים במגוון עבודות מכונאות רכב.

מכונאות רכב לכל הרכבים במחיר הוגן

אצלנו תוכלו לקבל את מגוון הטיפולים השונים - אנחנו מבצעים טיפולים תקופתיים, הכנות לטסט של משרד הרישוי, אנחנו מבצעים איתור תקלות באמצעות מערכות חדשניות וציוד סריקה אלקטרוני.
במוסך שלנו תקבלו שירותי מכונאות רכב שונים כמו תיקון תקלות בחשמל הרכב או במערכת המיזוג, חלקי חילוף לתיקונים של מנועים, גיר הילוכים, מצברים, מערכות חשמל ועוד.
כל החלפים שלנו מקוריים ובעלי תו תקן ואנחנו מעניקים אחריות על העבודה שלנו!
במרכז השירות למכונאות רכב של עוזי ובנו, תקבלו שירות אישי, יחס חם, תהנו מעבודה מהירה, איכותית ואפקטיבית, שלא תמצאו בשום מקום אחר! יש לנו קהל לקוחות קבוע שנהנה מהשירות האישי והאיכותי שלנו. 
 אנחנו לא נוסיף לכם עבודה שלא קיימת! יש סטיגמה שכזו על מוסכים ועל מרכזי שירות לרכב שמנצלים את חוסר הידיעה של הלקוח או חוסר ההבנה שלו במכונאות רכב, על מנת להוסיף ״בעיות״ שאינן קיימות באמת, על מנת להעלות את מחירי הטיפול.
לא אצלנו! במוסך עוזי ובנו אנחנו מתחייבים למחירים ושירות הוגנים- אתם תשלמו רק על העבודה שמתבצעת ורק על החלפים - אנחנו לא נמציא לכם בעיות או ננפח לכם את החשבון.
אנחנו רוצים אתכם בתור לקוחות קבועים - יש לנו אינטרס לעבוד אתכם במשותף יותר מפעם אחת- עד שהמילים ״עוזי ובנו״ יהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהתודעה שלכם!
עוזי ובנו - מרכז השירות לרכב שלכם!מכונאות רכב

השאירו פרטים עבור מכונאות לרכב שלכם

Share by: